HIZLI SET-UP
OTOMASYON SİSTEMLERİ TASARIMI
EKSEN ARTTIRMA
HİDROLİK AYNA
PART LOADING

HİDROLİK & PNORMATİK KUVVET HESAPLAMASI


Tekno Makina

       Firmamız 10 yıllık Tecrubesiyle, tüm sektörlerede, mekanik, hidrolik & pnömatik parça bağlama aparatları (fikstür), özel tezgah, konum kontrol mastarları, sızdırmazlık test aparatları % 100 ölçüm sistemleri ve tornalama aparatları yapmaktadır. Firmamızın yaptığı tüm aparatların tasarımı kendisine ait olup, yetenekli,  tecrübeli tasarımcıların ve mühendislerin iş birliği ile imalat sanayine en iyi, en doğru ve ucuz maliyetli projeler sunmaktadır. Ortaya çıkan projelerimiz sanayi sektöründeki tüm firmalara hizmet etmektedir. Parça işlemek için değil üretiminizi en düşük maliyette ve yüksek kalitede yapabilmek ve verimliliğinizi arttırmak için aparatlarımız ile birlikte proseslerinde tasarımını ve mevcut proseslerinizin iyileştirilme çalışmalarını da yapmaktayız.


ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZDAN' DAN BİRİSİ

 

İşletmenizde;

        Verimlilik, Yönetim, Organizasyon, Re-Organizasyon, Pazar payının arttırılması ve bunların yüksek kazanç elde etmek gibi çok önemli sonuçlar yaratan ve KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ'nin unsurları olan,

1- KALİTE KONTROL,
2- KALİTE GÜVENCE,
3- DÖKÜMANTASYON,
4- KALİBRASYON,  
5- İŞ GÜVENLİĞİ ve SAĞLIĞI,
6- İÇ ve DIŞ DENETİMLER,
7- TS 9001 K.Y.S.  
8- TS 16949, TSE-TSEK
 

eğitim ve belgelendirme faaliyetleri konularında katkı sağlayacağımızı düşünüyoruz.

        Yapılmış planlamaları iyi uygulamak ve henüz planlanmamış, ani ortaya çıkan problemlere karşı doğru çözüm metotlarını bulup plan programını yapmak, uygulamak ve iyi sonuçlar elde edebilme, büyük çaplı olan plan, program, organizasyon, koordinasyon ve eğitim alanlarındaki duyulan ihtiyacı iyi bir şekilde karşılayabilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz.

        Eğer işletmenizin hedeflerine ulaşmasında size nasıl yardımcı olableceğimizi görme fırsatını bize sağlarsanız size minnettar kalırız.  İlginize şimdi den Teşekkür Ederiz . . . 

Ürünler

ENJEKSİYON KALIPLARIENJEKSİYON KALIPLARI

FİRMAMIZ TÜM PLASTİK VE ALUMİNYUM ENJEKSİYON KALIPLARINI BİLGİSAYAR ORTAMINDA TASARIMLARI ANALİZ VE SİMÜLASYON İŞLEMLERİNDEN SONRA İMALATI YAPILMAKTADIR. MEVCUT KALIPLARINIZIN TADİLAT İŞLEMLERİDE YAPILMAKTADIR. YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR İLE  İLGİLİ BAZI ÖRNEKLERİ YANDAKİ RESİMLERİ TIKLAYARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

TERMO FORMİNG KALIPLARITERMO FORMİNG KALIPLARI

TÜM SEKTÖRDE YOĞUN BİR ŞEKİLDE  KULLANILAN  VE BİR ÇOK PAKETLEME SİSTEMLERİNDE SEPERETÖR İMALATINDA KULLANILAN TERMOFORM KALIPLARININ TASARIMI VE İMALATI YAPILMAKTADIR. YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR İLE İLGİLİ BAZI ÖRNEKLERİ YANDAKİ RESİMLERİ TIKLAYARAK İNCELEYEBİLİRSİİNİZ.

KESME VE BÜKME KALIPLARIKESME VE BÜKME KALIPLARI

TÜM KESME KALIPLARI, BÜKME KALIPLARI, SIVAMA KALIPLARI VE DÖVME KALIPLARI NIN TASARIMI VE İMALATI YAPILMAKTADIR. KALIPLARIN TASARIMI BİLGİSAYAR ORTAMINDA YAPILARAK TÜM ANALİZLERİ YAPILDIKTAN SONRA İMALATINA BAŞLANMAKTADIR.  YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR İLE İGİLİ BAZI ÖRNEKLERİ YANDAKİ RESİMLERE TIKLAYARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

ÖZEL TAHRİKLİ TAKIMLARÖZEL TAHRİKLİ TAKIMLAR

WHİRLİNG, 0° TAHRİKLİ TAKIMLAR, 90° TAHRİKLİ TAKIMLAR VE AÇI AYARLI TEKLİ VE ÇOKLU BAĞLANABİLEN AÇILI TAHRİKLİ TAKIMLAR VE İŞİNİZE ÖZEL TEZGAHINIZA ÖZEL TAHRİKLİ TAKIMLARIN TASARIMI VE İMALATI YAPILMAKTADIR. YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR İLE İLGİLİ BAZI ÖRNEKLERİ YANDAKİ RESİMLERİ TIKLAYARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

HİDROLİK TORNA AYNASIHİDROLİK TORNA AYNASI

ÇEŞİTLİ ŞEKİLLERDEKİ PARÇALARI TORNALAYABİLEK  İÇİN TASARLADIĞIMIZ BU APARATLAR 250 BAR BASINCA  KADAR  KENDİ GÖVDESİNDE HERHANGİ BİR BASINÇ ÜNİTESİ TAKMADAN OTOMATİK  BASINÇ ÜRETEREK HİDROLİK KLEMPLER SAYESİNDE KISA SÜREDE VE KOLAY BİR ŞEKİLDE BAĞLAMANIZI SAĞLAYACAKTIR.  YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALARLA İLGİLİ BAZI ÖRNEKLERİ YANDAKİ RESİMLERİ TIKLAYARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ.


 

PART LOADİNG (TEGAH YÜKLEMESİ)PART LOADİNG (TEGAH YÜKLEMESİ)

HER TÜRLÜ SİLİNDİRİK ÇOKGEN VE FARKLI ŞEKİLLERDEKİ PARÇALARINIZI TORNA  İŞLEME MERKEZİ VEYA ÖZEL TASARLANMIŞ TEZGAHLAR İÇİN OTOMATİK BAĞLAMA YAPABİLEN ÇEŞİTLİ ROBOT SİSTEMLERİNİN TASARIMI VE İMALATI YAPILMAKTADIR.  BU ROBOTLAR İSTEĞE BAĞLI OLARAK TAKIM DEĞİŞTİRME PERİODU VEYA ÖLÇÜM KONTROL SIKLIKLARINA GÖRE PROGRAMLANARAK  HATALI PARÇA ÜRETİMİNİDE ÖNLEMEKTEDİR YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR İLE İLGİLİ BAZI ÖRNEKLERİ  YANDAKİ RESİMLERİ TIKLAYARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

BAĞLAMA APARATLARIBAĞLAMA APARATLARI

TÜM MAKİNALARDA  KULLANILAN HİDROLİK, PNOMATİK VE MANUEL APARATLAR  BİLGİSAYAR ORTAMINDA TASARIMLARI YAPILARAK ANALİZ VE SİMİLASYONLARI TAMAMLANDIKTAN SONRA İMALATI YAPILMAKTADIR. YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR İLE İLGİLİ ÖRNEKLERİ YANDAKİ RESİMLERİ TIKLAYARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

ÖZEL MAKİNA TASARIMLARIÖZEL MAKİNA TASARIMLARI

İŞİNİZE ÜRÜNE ÖZEL MAKİNALAR TEST MAKİNALARI VE % 100 OTOMATİK ÖLÇÜM SİSTEMLERİNİN TASARIMLARI BİLGİSAYARLI ORTAMDA YAPILMAKTADIR ANALİZLERİ YAPILIP SİMÜLASYON YAPILDIKTAN SONRA İMALATLARI YAPILMAKTADIR. BU KONUDAKİ DİĞER ÖRNEKLERİ YANDAKİ RESİMLERE TIKLAYARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ.Hizmetler

TERSİNE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİTERSİNE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

MAKİNA YEDEK PARÇALARINIZIN İMALATINI YAPABİLMEK VEYA ELİNİZDE NUMUNESİ BULUNAN ÜRÜNÜN İMALAT ÇALIŞMALARINI YAPABİLMEK İÇİN GEREKLİ OLAN TERSİNE MÜHENDİSLİK ÇALIŞMALARI ÜRÜN TASARIMLARI VE ÜRETİM PROSESLERİNİN TASARIMLARI YAPILMAKTADIR.

CAM PROGRAMLAMACAM PROGRAMLAMA

2.5 EKSEN, 3 EKSEN, 4 EKSEN VE 5 EKSEN SİMULTENE( FULL 5 EKSEN) CAM PROGRAMLAMA HİZMETLERİ  VE EĞİTİM DESTEĞİ VERİLMEKTEDİR.

Referanslar

  • KARTAL OTOMOTİV
  • AKAR MAKİNA
  • FCMP TR METAL İŞLEME
  • ADLER
  • OYMAK

Bize Ulaşın


0 850 304 79 89
info@teknomakina.com

teknosatis@teknomakina.com

teknotasarim@teknomakina.com

Mesaj Gönderin!